Get Adobe Flash player

AUTO ZŁOM MAŁOPOLSKA ŚLĄSK

Skupujemy i złomujemy ponad tysiąc samochodów rocznie! 

Szukasz firmy zajmującej się skupem starych bezwypadkowych pojazdów, a także skupem samochodów powypadkowych, czy popożarowych? Nasz auto złom Śląsk i Małopolska oferuje jedne z najlepszych warunków transakcji na rynku!

Złomowanie za gotówkę, czyli kasacja pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych to branża, w której się specjalizujemy. Codziennie nasza ekipa odbiera pojazdy, wręcza klientom gotówkę oraz zaświadczenia o kasacji, a także demontuje samochody w hali demontażu. 

Jesteśmy nieZŁOMni! 

Każdego dnia pracujemy nad poprawą jakości oferowanych usług, szukamy takich odbiorów odpadów i części, dzięki którym możemy powyższać i tak aktrakcyjne już ceny!

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

KASACJA SAMOCHODÓW

Gwarantujemy bezpłatny odbiór po złomowane samochody do miast jak Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Chrzanów, Imielin, Jaworzno, Lędziny, Libiąż, Mysłowice, Oświęcim, Tychy, Trzebinia, Wadowice czy Żywiec! Skup samochodów na autozłom za gotówkę przeprowadzamy na najlepszych warunkach - atrakcyjne wysokie ceny,   bezpłatna wycena, zaświadczenia o złomowaniu!

Nasz auto szrot zajmuje się szeroko pojętą kasacją samochodów. Interesują nas pojazdy w każdym stanie, roczniki 1989-2007, wszystkie marki. Złomowanie samochodu nie musi być czasochłonnym procesem. My gwarantujemy nie tylko profesjonalizm, ale również błyskawiczne formalności u klienta na miejscu. Za gotówkę skupujemy auta od 2007 roku i z każdym rokiem dokonujemy coraz więcej kasacji!

zlomowanie_pojazdu

kasacja_samochodow

OBSŁUGIWANE MIASTA

Wybierz miasto, w którym szukasz firmy, której specjalność to złomowanie samochodów: Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Bojszowy, Chełm ŚląskiChrzanów, Czechowice-DziedziceImielin, Jaworzno, Kęty, KozyLędziny, Libiąż, ŁodygowiceMysłowice, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Trzebinia, TychyWadowice, Wieprz, Zator, Żywiec.

FORMALNOŚCI

Z nami złomowanie samochodu może być proste! Wszystkie informacje na temat dokumentów potrzebnych do oddania samochodu na auto złom znajdziesz w zakładce Dokumenty. Umieszczamy tam również wzory dokumentów, które mogą się okazać przydatne między innymi w konieczności upoważnienia osoby trzeciej do oddania pojazdu na szrot.

O FIRMIE

Jesteśmy zgranym zespołem zakręconym na punkcie autorecyklingu i autokasacji. W naszej pracy po prostu dobrze się bawimy! Lubimy industrialne krajobrazy, dlatego nasza praca jest dla nas przyjemnością. Złomowanie samochodów traktujemy raczej jako misję niż przykry obowiązek. Staramy się uwolnić polskie lasy oraz drogi od zaniedbanych wraków, które zanieczyszają środowisko. Dla naszych klientów, którzy zmieniają samochody na nowe lub po prostu chcą pozbyć się starych, to świetna okazja do zarobku. Przeczytaj więcej o nas na podstronie O firmie.

Złomujemy pojazdy nie od dziś: samochody stare, powypadkowe, uszkodzone to nasza codzienność!