Get Adobe Flash player

Tu-zlomowanie.pl to firma zajmująca się skupem aut na złom oraz złomowaniem pojazdów, a także szeroko pojętym recyklingiem samochodów. Istniejemy na rynku od ponad 7 lat. Specjalizujemy się w złomowaniu za gotówkę oraz demontażu nie tylko samochodów osobowych, ale także pojazdów dostawczych i ciężarowych. 

Zaczynaliśmy od 200 samochodów rocznie, teraz przyjmujemy do naszego auto złomu blisko 2000 pojazdów. Codziennie ekipa naszych pracowników wycenia auta telefonicznie lub mailowo, odbiera pojazdy auto-lawetą z wyznaczonych przez klientów miejsc, a następnie poddaje je demontażowi na hali demontażu, zachowując przy tym wszystkie zasady ochrony środowiska.

Jasne reguły współpracy

Od początku wyznaczyliśmy sobie za cel ustalenie jasnych reguł współpracy tak, aby klienci od początku wiedzieli, jakie są korzyści korzystania z naszych usług złomowania. Stworzyliśmy kilka punktów, których się trzymamy:

  1. Wyceniamy pojazdy indywidualnie i za darmo.
  2. Odbieramy pojazdy auto-lawetą gratis.
  3. Wypłacamy gotówkę bezpośrednio przy odbiorze pojazdów.
  4. Wydajemy legalne zaświadczenia o kasacji.
  5. Wszystkie formalności załatwiamy u klienta na miejscu.
  6. Nie odbieramy klientom OC - w razie posiadania długo ważnego OC, klient może odzyskać nadpłaconą sumę z ubezpieczalni.

Praca, ale i dobra zabawa

Praca na złomowisku nie jest dla nas tylko obowiązkiem, ale i dobrą zabawą. Dobrze czujemy się wśród naszych wraków, z których każdy ma swoją historię. Nasza zgrana ekipa pozwala firmie nie tylko rozwijać się na co dzień, ale również angażuje swoje wysiłki w udział w różnego rodzaju imprezach motoryzacyjnych lub piknikach rodzinnych, na których Straż Pożarna wykorzystuje nasze samochody do pokazów ratownictwa drogowego.

praca_na_zlomie

Złomuj z nami!

Jeśli poszukujesz firmy, która zajmuje się złomowaniem samochodów i cieszy się dużym zaufaniem wśród swoich klientów, skorzystaj z naszej oferty! Klienci po pierwszym skorzystaniu z naszych usług kasacji, wracają do nas, kiedy potrzebują zezłomować kolejny pojazd lub chcą kupić tanie używane auto-części. To najlepiej świadczy o naszych dobrych relacjach z klientami i potwierdza jakość oferty naszego auto złomu.